TopStar

14. dubna 2014 16:30

Jana Fikotová

Andreo, co na tohle manžel? Nový účes na jaro a extravagantní líčení

Andrea Verešová se rozhodla vrátit do školních lavic. Jako vystudovaná právnička už má "splněno". Ale nedá jí to...

„Miluju efektní líčení. Přijde mi úžasné a jsem ráda, že mohu být součástí nových vizuálů tak skvělého make-upu, který se učí ve škole,“ přiznala Verešová, která sama plánuje, že se také s chutí něco nového v líčení naučí. Extravagantní účes sice není na denní nošení, ale Andrea se novinkám nebrání.

„Domluvila jsem se s ředitelkou školy Markétou Davidovich, že si na vlastní kůži vyzkouším nějaký jejich kurz líčení. Nechci se sice stát profesionální vizážistkou, ale moc ráda bych se naučila nějaké trendy, novinky a vychytáky v líčení a pak je praktikovala nejen na sobě, ale i na kamarádkách,“ svěřila se se svými plány Andrea.

Make-Up Institute Prague fotil svou další make-up kolekci. Jako modelky zvolil Andreu Verešovou a Olo Křížovou. Líčení se ujala top česká vizážistka Hristina Georgievska, která je lektorkou Foto make-up kurzu, a vizážista Tomáš Moučka.

"Cílem bylo ukázat umění make-upu a nadchnout všechny milovníky kreativních a netradičních metod líčení. Do výsledného make-upu byly použity expresivní tvary, latex a UV make-up," řekla majitelka školy Make-Up Institute Prague Markéta Davidovich. Focení se ujala fotografka Nikola Šrajerová.

-juf-

[[nid:2156609]]
Sdílejte článek

Přečtěte si také