TopStar

16. prosince 2013 14:23

Andrlová a Čenský: Tajemství jejich lásky prozrazeno

Celý život se v lásce a pak i pracovně míjeli. Herec Jan Čenský až s odstupem let přiznal, že byl do kolegyně Ivany Andrlové kdysi zamilovaný. A že doufal v prolomení ledů při první postelové scéně.

"Do Ivany Andrlové jsem byl zamilovaný, bohužel nešťastně, vždy jsme se o fous minuli," řekl Jan Čenský v rozhovoru pro společenský čtrnáctideník GLANC. "Když jsem přišel na školu, ona už byla hvězdička. Já jsme s režisérem Jiřím Adamcem Natošil Zkoušky z dospělosti, následoval cyklus Tak se ptám, který psali manželé Zelenkovi , a potom mi v inscenaci Příliš mladí na lásku Ivanka hrála partnerku a já jsme si říkal: Končně přišla moje šance - moje první postelová scéna! To už si mě musí všimnout! Nevšimla."

Herečka na padesátku nevypadá, Foto: isifa.com

Zdá se, že si Ivana Andrlová možnost vztahu vůbec nepřipouštěla. Na otázky Glancu odpovídali oba zvlášť a ona podotkla: "Znali jsme se ze školy, i když jsme nebyli spolužáci, ale to bylo asi tak všechno. Oba jsme pak byli zaháčkovaní někde jinde a nehrozilo, že by mezi námi vzniklo nějaké milostné pouto. Ovšem neustále se o tom spekulovalo a lidé nás léta dávali dohromady. Nebyl na tom ani kousek pravdy."

Mimořádně zajímavý rozhovor vybavený prvními společnými fotografiemi po třiceti letech čtěte v aktuálním vydání magazínu GLANC.

Podívejte se, jak mu to slušelo při fotografování kalendáře APLA, při kterém se sešel s dalšími kolegy:

Mohlo by vás zajímat:

Sdílejte článek

Přečtěte si také