TopStar

7. září 2018 11:47

Aneta Langerová má k Báře Hrzánové znovu blízko!

O Barboře Hrzánové (54) je již známo, že ji to táhne k ženám. I přesto, že je vdaná už 22 let s hercem Radkem Holubem (50), stýká se už nějakou dobu se zpěvačkou Anetou Langerovou (31). Té dokonce kdysi vyznala lásku. No, tohle je tedy pořádně atypické spojení.

Herečka Barbora Hrzánová přišla v červnu letošního roku se šokujícím přiznáním. ‚‚Třetí pohlaví‘‘ prý bylo vymyšleno právě kvůli ní, a pokud cítí, že vychází láska přímo z jejího srdce, je jí úplně jedno, zda jde o muže nebo ženu. Dokonce ve své knize Vinnetou naší doby vyznala lásku zpěvačce Anetě Langerové. ‚‚Z nich to seběhne do srdce a k tomu všemu dalšímu…,‘‘ popsala jejich setkání autorka.

A zdá se, že obě dámy jsou si skutečně velmi blízké. Teď se dokonce rozhodly spolupracovat na načtení knihy Pane Bůh, tady Anna. ‚‚Prosila jsem Báru, aby knihu načetla. Chvíli váhala, ale nakonec se tak opravdu stalo,‘‘ nechala se slyšet nadšená Langerová. Hrzánová nabídku ale přijala jen pod podmínkou, že hudbu složí právě Aneta a bude u všeho přítomna.

Barbora přišla před pár měsíci s oficiálním přiznáním, že jí přitahují nejen muži, ale i ženy. Dodala, že byla vždy zkrátka divná, a i když se velmi snažila, nikdy se jí nepodařilo stát normální holčičkou. Tahle dáma je známá i svou cholerickou náturou, kdy mívá občas tendence k nejrůznějším excesům. Hned několikrát se jí stalo, že hodila po svém muži Radkovi Holubovi, se kterým je již téměř čtvrt století, půllitr. Jindy zas rozhazuje klíčemi.

Postava Johanky ve snímku Requiem pro panenku je pro Báru Hrzánovou jednou z nejzářnějších a vynesla jí ocenění dokonce na filmovém festivalu v Torontu. Dvakrát byla nominovaná na Českého lva za nejlepší ženský herecký výkon ve vedlejší roli, konkrétně ve filmech Díky za každé nové ráno a Spiklenci slasti.

Sdílejte článek

Přečtěte si také