TopStar

13. srpna 2017 08:31

vedran

Angelina Jolie a Brad Pitt zachraňují vztah, rozvod se prý odkládá

Přestože hvězdný pár Angelina Jolie a Brad Pitt oznámili, že nejspíš půjde od sebe, což měl potvrdit i rozvod, nic takového se rok od této události nekoná. Podle zdrojů blízkých hvězdnému páru se oba snaží zachránit rodinu, především pak Pitt, který měl velké problému s alkoholem.

„Rozvod je zatím odložen. Nepodnikli žádné další kroky, které by vedly k soudnímu stání. Málokdo věří, že půjdou od sebe, pravděpodobnější je, že zůstanou spolu,“ tvrdí zdroje, které jsou Angelině Jolie a Bradu Pittovi blízké.

Největším problémem páru byl démon alkoholu, který Pitta začal zcela měnit. Pití přerůstalo přes hlavu celé rodině, herec se měnil před očima a narůstala jeho vlastní agresivita. Sám v květnovém rozhovoru pro GQ přiznal, že měl velké problémy a že alkohol pil potají, kde to jen šlo. Tehdy poznamenal, že abstinuje a že je nyní závislý pouze na brusinkovém džusu a čisté vodě.

A právě Pittův obrat k lepšímu, kdy se sám rozhodl pro léčení a abstinenci, byl ten hlavní důvod, proč Angelina Jolie rozvod nijak neurychlila. Naopak. Zatím jej zcela odložila. „Ona ho miluje, nepřála si nic jiného, než aby se změnil a začal se léčit. A to se jí povedlo. Na druhou stranu vždy myslela na děti, které nechtěla vystavovat hádkám a agresi,“ dodávají zdroje.

Angelina Jolie ostatně měla hodně perné chvíle po loňském oznámení rozvodu. Téměř půl roku byla se svými šesti dětmi „na cestách“ a stěhovala se po různých nemovitostech v Malibu. Usadila se až v nově pořízeném sídle o rozloze 11 tisíc metrů čtverečních v části Los Feliz. „Všichni věří, že to znovu dají dohromady,“ uzavírají optimisticky zdroje.

Angelina Jolie a Brad Pitt jsou manželé od roku 2014, kdy si své „ano“ řekli ve Francii. Vychovávají spolu šest dětí – šestnáctiletého Madoxe, třináctiletého Paxe, dvanáctiletou Zaharu, jedenáctiletou Shilon a devítiletá dvojčata Knoxe a Vivienne. Tři děti jsou adoptované, tři jsou vlastní.

Sdílejte článek
Štítky rozvod Brad Pitt Angelina Jolie

Přečtěte si také