TopStar

27. května 2013 16:40

Blanka Konrádová

Angelina Jolie: Další rakovina v rodině!

Herečka Angelina Jolie dostala smutnou zprávu, po matce teď umřela na rakovinu její teta. Jednašedesátiletá Debbie Martin před pár dny upadla do kómatu z kterého se už neprobrala.

Angelině zemřela už v roce 2007 matka Marcheline na rakovinu vaječníků, o dva roky později podlehl zhoubné nemoci i její bratr Raleigh Bertrand. Nebyli sami: na tuto zákeřnou chorobu zemřely Angelině také babička Lois Bertrand a prababička Virginia Gouwens.

Právě nemocná teta Debbie byla Angelině velkou oporou v jejím rozhodnutí podrobit se oboustranné mastektomii prsou. Je totiž pravděpodobnost celých 87 procent, že se u herečky v důsledku rodinných genů BRCA1 taky objeví rakovina. Angelina se v poslední době snažila být tetě co nejvíc nablízku a podpořit ji v jejím „boji“. Ten bohužel Debbie v noci z neděle na pondělí prohrála.

Myšlenek na tragické rodinné události se Angelina Jolie nezbaví ani do budoucna. Chystá se totiž na natáčení filmu o její matce Marcheline. Producentem snímku bude její partner, herec Brad Pitt, a Angelina si v něm také sama zahraje – právě svou matku. Film bude pojednávat mimo jiné o divokém soužití s hereččiným otcem Jonem Voightem.

-juf-

Sdílejte článek
Štítky Brad Pitt Angelina Jolie Jon Voight

Přečtěte si také