TopStar

31. ledna 2018 09:00

Angelina Jolie okouzlila své fanoušky v Paříži

Není to tak dávno, co se Angelina Jolie společně se svými dětmi vydala do syrského uprchlického táboru v Jordánsku. Dnes už se ale na sítích mluví o elegantním a ohromujícím outfitu herečky. Ten předvedla při své návštěvě v Paříži.

Hollywoodská kráska se vydala do francouzské metropole, kde měla podstoupit natáčení nové reklamní kampaně značky Guerlain. Angelina je oficiální tváří tohoto kosmetického domu. Místní paparazziové si samozřejmě nemohli nechat takovou událost ujít a okamžitě po příletu herečky ji vyfotili. A že vypadala Angelina zatraceně sexy!

Hned z letiště se Jolie vydala na obhlídku sídla Guerlain, kde se v tu chvíli nakupila spousta fanoušků i reportérů. Herečka byla dobře naladěná a svým fanouškům věnovala čas i spoustu úsměvů. Ostatně ani paparazziům se nebránila a zářila jako sluníčko.

Pro tentokrát zvolila Angelina sofistikovanost. Většinou upřednostňuje hollywoodská kráska černou barvu, nyní si ale troufla na světlejší tóny. Béžový kabát županového stylu, světlé šedé kalhoty a stylové lodičky. Celý look doladila masivními slunečními brýlemi a drahocennými naušnicemi a prsteny. Ostře červená kabelka byla třešničkou na tomto střídmém a elegantním dortu.

Pro značku Guerlain pracuje Angelina už nějakou dobu, před rokem se nechala kráska natočit do reklamy na parfém Mon Guerlain. V lednu roku 2017 se právě kosmetická značka na svém Instagramu pochlubila, že její tváří se stane Angelina Jolie a doufá ve spolupráci i do budoucna.

Sdílejte článek
Štítky Paříž reklamní kampaň Sýrie Angelina Jolie

Přečtěte si také