TopStar

3. června 2013 16:40

Blanka Konrádová

Angelina Jolie poprvé od operace ve společnosti

Brad Pitt a Angelina Jolie společně přiletěli do Londýna na premiéru filmu Světová válka Z. Pitt v něm hraje hlavní roli – zaměstnance OSN bojujícího za záchranu světa.

Na slavnostní příležitost se oba oblékli do černého a cestou po červeném koberci fanouškům rozdávali jeden autogram za druhým. Angelina Jolie se před novináři objevila poprvé od doby, kdy zveřejnila, že si nechala odstranit obě ňadra. Vzhledem ke genetickým dispozicím bylo totiž vysoce pravděpodobné, že onemocní rakovinou prsu.

V den světové premiéry Pittova filmu měla za oceánem pohřeb Angelinina teta Debbie Martin, která právě této zákeřné chorobě podlehla. Herečka tetu sice nadevše milovala, nicméně před jejím pohřbem dala přednost slavnostnímu uvedení Bradova posledního megafilmu. „Bylo pro mě těžké takto se rozhodnout, ale teta mě jistě pochopí,“ přiznala herečka s těžkým srdcem americkému deníku.

Film Světová válka Z vypráví o Gerry Laneovi (Brad Pitt), který pracuje pod hlavičkou Organizace spojených národů jako expert na řešení nejrůznějších krizových situací. A o čem film je? Lidstvo začala ve velkém decimovat virová epidemie gigantických proporcí, a pokud se ji nepodaří co nejrychleji zastavit, nebude už koho zachraňovat. Právě Gerry musí uprostřed apokalypsy najít zdroj nákazy. U nás bude film v kinech od 27. 6. 2013.

-juf-

Podívejte se na Prima love, které známé ženy ještě bojovaly s rakovinou: ZDE

Sdílejte článek
Štítky válka Brad Pitt OSN pohřeb Angelina Jolie světová válka

Přečtěte si také