TopStar

28. března 2018 10:35

Angelina Jolie si začala románek s realitním makléřem!

Podrobnosti o soukromí Angeliny Jolie (42) a Brada Pitta (54) zajímají po jejich rozchodu mnohé fanoušky. Ze zdrojů okruhu Angeliny však prosakují informace a pro tentokrát se ukázalo, že si Angie našla novou partii! Jde o realitního makléře, jehož jméno zůstává prozatím v utajení.

Podle portálu Entertainment Tonight is Angelina Jolie našla novou lásku. A nejedná se o kambodžského režiséra, který se zdál být jedním z nejbližších mužů Angelinina okolí. ‚‚Ano, někoho si našla,‘‘ nechal se slyšet anonymní zdroj pro média. Jedná se prý o někoho o dost staršího, ale velmi sympatického. Nejdůležitější ale je, že nový přítel herečky není žádná celebrita a tudíž nejde ani o milionáře. Muž žije v Los Angeles stejně jako Angelina a hereččini přátelé utvrzují, že nová láska na ni má velmi pozitivní vliv, protože po rozchodu s Bradem prožívala krušné chvilky.

‚‚Mezi nimi není nic vážného, dva dospělí si zkrátka příjemně užívají volné chvíle.‘‘ Jak daleko celý vztah zajde nelze předpokládat. Je jen evidentní, že k Bradovi se kráska již nevrátí. ‚‚Lidé tvrdí, že se k sobě musí vrátit, ale k tomu nikdy nedojde. Sice se Angie a Brad rozešli v dobrém. To ale neznamená, že spolu mohou být v jedné místnosti po delší dobu,‘‘ nechává se slyšet anonym dále.

V současnosti začal ale randit i Pitt. Nedávno se sice spekulovalo, že Brad plánuje celibát. K tomu ale zjevně nedošlo. ‚‚Ohledně svého soukromí je teď hrozně tajemný, ale čas od času se s někým vídá. Ženy, se kterými se schází, nejsou mediální osobnosti. K vážnému vztahu ale Brad zatím připraven není. Zval si ženy k sobě domů, ale otevřeně je na rande nezve. I když uběhl více než rok a půl poté, co se rozešel s Jolie, zdá se mu, že je na novou lásku ještě příliš brzy. Románky teď nejsou vůbec pro něj prioritní, protože se věnuje především dětem.‘‘

Šestnáctiletý Maddox, třináctiletá Zahara, čtrnáctiletý Pax, jedenáctiletá Shiloh a devítiletá dvojčata Knox a Vivienne jsou to jediné, co momentálně Brada zajímá. Dětem se Pitt snaží věnovat co nejvíce volného času, ale to neznamená, že zapomněl na sebe.

‚‚Když se s Angelinou čerstvě rozešli, Brad prakticky pořád seděl doma a přemýšlel o změnách ve svém životě. To trvalo velmi dlouho, ale poslední dva mesíce začal znovu chodit na veřejnost. Třeba večeřet s přáteli. Pracuje na sobě a dokonce si našel nové hobby - učí se hrát na kytaře a trávit co nejvíce času se svými přáteli muzikanty,‘‘ zmiňuje rovněž zdroj.

Sdílejte článek
Štítky Brad Pitt rozchod realitní makléř nový vztah Angelina Jolie

Přečtěte si také