TopStar

4. července 2013 14:10

Denisa Nováková

Angelina Jolie: Utrácela za Pitta!

Herečka Angelina Jolie (38) se po zdravotních peripetiích s operací prsou rozhodla dát malý dárek jako poděkování partnerovi Bradu Pittovi (49) za to, že ji celou dobu podporoval a stál jí po boku.

Angelina mu tedy u světoznámé značky Tiffany koupila luxusní hodinky v přepočtu za šest set tisíc korun. O koupi hodnotného dárku informoval časopis In Touch Weekly.

„Děti byly nadšené, když je Angelina vzala na nákup hodinek s sebou. Angelina je Bradovi moc vděčná, že ji poslední měsíce tak podporoval. Ty hodinky jsou způsob, jak mu říct děkuji,“ uvedl časopis.

Angelina má za sebou opravdu těžké období. Jolie je totiž nositelkou genu, který výrazně zvyšuje pravděpodobnost vzniku rakoviny prsu. Hollywoodská hvězda se rakoviny tak bojí, že raději už teďpodstoupila oboustrannou mastektomii, při které si nechala preventivně odstranit obě ňadra. Hned poté herečce zemřela teda – příčinou smrti byla právě tato zhoubná nemoc prsu.

Teprve v poslední době se známé hollywoodské star začalo blýskat na lepší časy. Možná se konečně dočkáme i její svatby s Bradem Pittem. Jejich společné i osvojené děti si již dlouho nepřejí nic nic jiného.

-juf-

Sdílejte článek
Štítky Brad Pitt časopisy prsa dárek hodinky Angelina Jolie

Přečtěte si také