TopStar

10. února 2018 10:00

Angelina Jolie v otevřeném rozhovoru o dětech i rozvodu, ke kterému stále nedošlo

Hollywoodská kráska Angelina Jolie (42) zvládá nejen vychovávat 6 dětí a natáčet filmy, ale ještě se v poslední době dost angažuje v podpoře ženských práv a v kampaních proti sexuálnímu násilí. Proto není překvapivé, že si časopis Elle vybral pro své březnové vydání právě tuto krásku. Angelina se nechala nafotit a také poskytla velmi intimní rozhovor. Co na to říkáte?

Mimo titulní stránky s Angelinou Jolie se objeví v časopisu i rozhovor, kde se herečka svěřila, jak a proč vychovává své dcery. ‚‚Říkám svým dcerám, že šaty a make-up může mít každý, ale rozum... rozum je to, co učaruje každému a ukáže, nakolik jste úžasná. Vyjádřete, kdo jste, za co bojujete a co si myslíte. Bojujte pro jiné, aby byli také svobodní. Žít, abychom někomu posluhovali - to je to nejděsivější,“ nechala se tmavovlasá kráska slyšet.

Angelina se zajímá i o politickou sféru a už několik let si může říkat zvláštní vyslankyní Vysokého komisaře OSN pro uprchlíky.

‚‚V mládí mě tohle téma vůbec nezajímalo. Téma lidských práv a potkávání se s uprchlíky mě nadchlo až v době, kdy jsem se chtěla učit něčemu novému. Měla jsem poměrně romantickou vidinu toho všeho, myslela jsem, že si obuji boty a hned ze mě bude humanista. Vždy je ale třeba se zaměřit na jádro problému. A to odkazuje na zákony a politiku. Setkávala jsem se s uprchlíky, obětmi sexuálního násilí, ale žádní z nich nedosáhli svých práv. Proto jsem začala pracovat se zákonodárci a vládou,“ pokračovala ve svém emotivním vyjádření kráska.

Téma genderové nevyrovnanosti zmiňovala bývalá láska Brada Pitta ve svých projevech velmi často. Dokonce přizvala NATO, aby veřejně vystoupilo na podporu žen. Proto i pro tentokrát neobešla herečka téma obloukem.

‚‚Dnes myslím na to, jak úporně bojovaly ženy za to, co dnes máme a považujeme za normální. Význam má ale úplně všechno - je důležité, jak se chováte v každodenním životě, co víte o svých právech a nakolik solidární jste vůči všem ženám na světě,“ zakončila Jolie svou zpověď.

Sdílejte článek

Přečtěte si také