TopStar

12. prosince 2017 00:05

Angelina Jolie vzala své ratolesti na blešák

V době, kdy Angelina Jolie netráví čas po boku práce a natáčení, je stále se svými dětmi. Kupříkladu před pár dny se hollywoodská hvězda vydala na bleší trhy v Pasadeně u Los Angeles. Rodina si však neprohlížela sortiment v celé sestavě, dítka Maddox, Pax a Zahara pro tentokrát zůstala doma a společnost herečce dělaly pouze její biologické děti s Bradem Pittem.

Paparazziové sledovali rodinu velmi pozorně, ačkoli dvaačtyřicetiletá Angelina Jolie udělala vše pro to, aby zůstala v utajení. Nepomohl ji však ani obrovský klobouk, ani sluneční brýle. Všichni členové rodiny byli oblečeni v jednom stylu. Zdá se, že dcerka Vivienne se inspiruje svou starší sestrou a obléká se jako chlapec.

, Rose Bowl Flea #angelinajolie #family #market

Příspěvek sdílený www.okmagazine.ru (@okmagazine_ru), Pro 11, 2017 v 12:51 PST

Procházka po bleším trhu se protáhla na několik hodin a ukázala se jako úspěšná. S prázdnou nikdo neodešel. Knox si pořídil dřevěnou náhražku luku a Vivienne dostala deku s dinosaurem. Hladová rodinka zakončila celé odpoledne ve fast foodu a dokonce i Angelina, která je známá svou strohou dietou, si koupila Colu a preclík. Přeci jen, bylo volno!

, Rose Bowl Flea . 10/12/2017 www.legion-media.ru #legionmedia # #news # #celebrity # #paparazzi # #AngelinaJolie

Příspěvek sdílený Legion-Media (@legionmedia), Pro 11, 2017 v 4:39 PST

Připomeňme si, že je to již přes rok, co hvězdný pár Angeliny Jolie a Brada Pitta promluvil o svém rozchodu. Angelina se tehdy uzavřela do sebe a nebylo tak snadné ji rozesmát. Dnes už je ale šťastná po boku nového přítele i dětí, do kterých investuje téměř veškerý svůj volný čas.

Sdílejte článek
Štítky děti bleší trhy Angelina Jolie

Přečtěte si také