TopStar

22. května 2013 16:40

Blanka Konrádová

Angelina žárlí: Brad Pitt má zakázané sexuální scény!

Herec Brad Pitt v posledním vydání amerického magazínu Esquire přiznal, že má od Angeliny zakázáno natáčení intimních scén s jinými ženami.

Aby ne! I Brad a Angelina se totiž do sebe zamilovali při natáčení filmu. V roce 2004 spolu točili Pán a paní Smithovi, kde měli spoustu společných žhavých scén. Tehdy ženatý Brad se pak rozvedl s herečkou Jennifer Aniston.

Láska k Angelině mu vydržela dodnes, ale svatba se pořád nekoná. Prý je pro ně důležitější založení rodiny. „Bez ohledu na to jak tvrdě pracuju, miluju, když mě po příchodu domů vítají děti a dají mi pusu,“ prozradil Pitt.

Nejšťastnější je, když může být doma s Angelinou a jejich šesti dětmi – Maddoxem (11), Paxem (9), Zaharou (8), Shiloh (6) a dvojčaty Knoxem a Vivienne (4).

I když přiznal, že má občas doma krizi, za nic na světě by neměnil. „Vždycky jsem si přál mít velkou rodinu. Toužil jsem po chaosu v domě, křiku, chichotání nebo pláči. Miluju to. Nesnáším, když jsou pryč.“

Poté, co Angelina Jolie zveřejnila v New York Times, že podstoupila oboustrannou mastektomii, prohlásil o ní, že je hrdinka. „Mohla si to nechat jen pro sebe, ale nenechala. Angelina myslí i na ostatní a doufá, že svým rozhodnutím pomůže dalším ženám. Bylo pro ni důležité podělit se o svůj příběh. Lidé tak lépe pochopí, že to nemusí být děsivá věc,“ pěl chválu Brad Pitt na svou snoubenku.

-juf-

Sdílejte článek

Přečtěte si také