TopStar

2. února 2018 08:30

Ani porod třetího potomka ji neubral nic z její krásy: Takhle to sluší trojnásobné mamince Jessice Albě

Krásná herečka známá ze snímků Sin City nebo Fantastická čtyřka se poslední den loňského roku stala už trojnásobnou maminkou. Svému manželovi producentovi Cashi Warrenovi porodila po dvou holčičkách chlapečka Hayese. A pokud si myslíte, že se třetí porod musí na herečce zákonitě podepsat, tak se šeredně pletete. Jessica totiž doslova září.

V Los Angeles není o slunečné dny nouze, a proto není divu, že herečka vyrazila se synem Hayesem v kočárku na malou procházku. A jak zaznamenali všudypřítomní fotografové, Jessice to neuvěřitelně slušelo. Jakoby snad vůbec nikdy nerodila! Její svěží vzhled a krásnou postavu by jí mohla závidět leckterá dvacítka.

Na chod domácnosti není samo sebou sama. Se třemi dětmi ji pomáhá chůva a není se čemu divit- Jessicu teď mnohem víc než herectví zaměstnává její prosperující společnost Honest Company a ona je v jednom kole. Společnost se zaměřuje na výrobu a prodej přírodních produktů v péči o tělo i domácnost a na americkém trhu je velmi populární.

Na své děti a manžela si však vždycky najde čas a možná právě šťastná rodina a vyrovnaný vztah se odráží na jejím zevnějšku.

Sdílejte článek

Přečtěte si také