TopStar

20. března 2018 11:15

Ilona Blašková

Anička Slováčková je hvězdou muzikálu z 90.let

O mlaďoučké zpěvačce Aničce Slováčkové se toho napsalo už habaděj. A i přesto, že je mladá, krásná, úspěšná a právě se chystá vydat svůj nový singl inspirovaný jejími bývalými vztahy, má ráda hity z doby, kdy já jsem ještě pařila na diskotékách a ona přitom tahala kačera.

Anička Slováčková, jakožto dítě z muzikantské rodiny, je výraznou tváří dnešní muzikálové scény. A krom toho, že právě připravuje vydat svoji novou písničku, se nebála vyzkoušet své dovednosti z oblasti devadesátkových hitů v Diskopříběhu Martina Hájka. Prozradila nám, že písničky a vůbec tvorba z 90. let je ji bližší, něž ta současná. Podle Aničky byli písničky melodičtější, rytmický a ví propracované.

A i přesto, že je Aničce teprve 22, v novém muzikálu Kapeska hraje maminku dvou dětí a s dalším je v očekávání. "Já miluji děti. Těším se na to, až budu mít sama děti. Strašně moc! Ale je to prostě strašně velký závazek. Strašně důležitý životní krok. Myslím si, že bych tomu ještě 2-3 roky dala. Ještě jsem sama velký dítě na to, abych sama měla děti,“ řekla Anička.Ať už malé nebo velké dítě, své rodiče potřebuje zkrátka každý. Mediální smršť na jejich rodinu je pro ni ale často velmi bolestivou záležitostí. "Dost mi ublížilo to, že se píšou nadpisy typu: že nemám ráda svojí mámu nebo že nemám ráda jejího přítele. To jsem v životě neřekla. A i kdyby to tak bylo, tak bych to takhle neřekla. Já svojí mámu miluji. Jsem ráda, že je šťastná. Miluji svého tátu. Celou rodinu! A nikdy bych o nich do novin nic špatného neřekla. Takže mně tohle ubližuje nejvíc, že ze mě dělají člověka, který na svoji rodinu hází špínu. S rodiči mám vztah dobrý. Jsou to prostě moje rodiče. Já s nimi chci mít dobrý vztah. Ať se děje cokoliv,“ svěřila se zpěvačka.

Sdílejte článek

Přečtěte si také