TopStar

21. července 2018 19:00

Anička Slováčková se pochlubila fantastickou figurou: Co na ni říkáte?

Dcera Dády Patrasové a Felixe Slováčka překvapila fanoušky luxusní postavičkou. Nechala se vyfotit na dovolené u moře v Turecku, kam neodcestovala sama. A kdo dělal Aničce (22) doprovod? Žádný nový přítel, ale její bratr Felix junior a tatínek. Zdá se, že rodina se snaží utužovat své vztahy.

Na zaslouženou dovolenou vyvezl své ratolesti saxofonista Felix Slováček (72). ‚‚Moře čistý, vlny tak akorát, mušličky, kam se podíváš a neustále sluníčko. Akorát ten all inclusive mě dost zabíjí. Cpu se tu, jak kdybych půl roku nejedla. Jo je mi fakt krásně,‘‘ okomentovala fotografii na svém Instagramu Anička.

Na její figuře se ale jídlo neprojevuje a Anička své fanoušky potěšila fotkou v oranžových plavkách. A že je na ní zpěvačka pořádně sexy. Také má po kom, její maminka se v Aniččiných letech chlubila steně famózními křivkami.

Zatímco si Slováčková užívá volna, Dáda zůstala kvůli údajně pracovním povinnostem doma. Zdá se ale spíše, že nejela s rodinou kvůli svému stále ještě manželovi Felixovi. Kdo by také chtěl trávit dovolenou po boku manžela, který má oficiálně jinou.


Přečtěte si také