TopStar

19. dubna 2017 14:37

vedran

Anna Slováčková: Brečela jsem kvůli vlastnímu zadku!

TOP STAR 18.4.2017 - Anna Slováčková

Zpěvačka Anna Slováčková přiznává, že ji mediální humbuk kolem slavných rodičů i jí samotné v minulosti příliš neprospěl. Byla tak zoufalá, že z novinových titulků doslova brečela. Mimo jiné i proto, že musela o sobě číst, že je poněkud při těle.

"Brečela jsem kvůli jednomu nebo dvěma článkům, a by to hodně nepříjemné. Psali, že jsem tlustá a bylo mi líto, že to vůbec někde vyšlo. Přiznávám, že jsem kvůli tomu i dost zhubla, ale člověka prostě netěší, když všichni čtou, jak Slováčková přibrala a že má prdel jak vrata. No a co, tak mám zadek a jsem spokojená," říká Anna Slováčková.

Mediální zvraty prožívali i její rodiče, Dagmar Patrasová a Felix Slováček. Ukázalo se, že právě Slováček udržuje intimní poměr s Lucií Gelemovou. Ani tato smršť Slováčkové na klidu nepřidala.

"Nebylo to lehké, ale dneska, když někam jdu a vidím nějaký titulek, tak se mu jen hlasitě vysměju a odejdu," doplňuje s tím, že doma zřejmě nastalo příměří. "Asi spolu vycházejí dobře. Neviděla jsem, že by se za poslední měsíce hádali, tak snad je vše v pořádku," uzavřela Slováčková, která řeší především vlastní vztah s podnikatelem Filipem, s nímž se náhodou seznámila v jeho vlastní restauraci.

Sdílejte článek