TopStar

13. dubna 2018 12:32

Ilona Blašková

Anna Slováčková se vyzpívala z nešťastné lásky. K písni teď natočila i videoklip!

Anička Slováčková se vyzpívala z nešťastné lásky. Bolest zlomeného srdce byla natolik velká, že vznikla rovnou písnička "Pod Lampou". No, a když, už byla písnička, tak by to chtělo přece i videoklip. Slovo dalo slovo a Anička má za sebou premiéru.

Anička Slováčková ukázala svou pravou tvář, kterou se snaží ve světě šoubyznysu schovávat. Jako něžnou a citlivou holku ji totiž znají jen doma. „Já se vždycky snažím působit trošku suverénněji, ale přitom jsem uvnitř křehká a dost empatická. A někdy mě ty věci dost bolí,“ prozradila Anička.

Osobnostní striptýz zvolila Anička v rámci natáčení svého prvního videoklipu se skupinou The Primes. Místo rozkvetlých luk a polí, jak by se u křehké slečny čekalo, zvolila ruiny industriální fabriky. „Jsem z toho strašně nervózní už asi tři dny před tím, než jsme sem přišli. Nejtěžší jsou pro mě ty nervy. Že to musíme všechno stihnout a všechno musí dobře dopadnout. Jakmile nemám něco pod kontrolou nebo něčemu nevelím, tak jsem taková, že se furt na něco ptám. Ti už ze mě musí být chudáci úplně na nervy,“ řekla Slováčková.

A natáčení nebylo žádný med. Zatímco venku šplhaly teploty ke dvacítce, uvnitř bylo pocitově určitě nejméně o deset stupňů chladněji. „Ráno muselo být asi 8 stupňů a to bylo peklo. Teď už jsem relativně oblečená. Ale dopoledne jsem tady běhala v podprdě a v kalhotech. A to jsem se fakt klepala zimou a furt přes mě házely nějaké deky. No jako strašný, fakt hrozný,“ popisovala nám zpěvačka.

Anička se v textu písničky Pod Lampou vyzpívává z nešťastné lásky. Taková medicína na zlomené srdce na ni vždy zabírá. „Ono se to vyzpívá nejlíp. Ty melancholický písničky se zpívají vždycky líp, než ty optimistický. Člověk ty smutné okamžiky v sobě nosí déle. Takže to samozřejmě patří do našeho repertoáru,“ řekla Anička.

První videoklip Aničky Slováčkové a skupiny The Primes by měl spatřit světlo světa do 14 dnů.

Sdílejte článek