TopStar

10. října 2013 16:04

ANO, milovaný Thomasi. Další svatba ve Vile

Ženich: Thomas de Castello, osmatřicet let. Nevěsta: Zdeňka Soušková, pětadvacet let. Ve Vile se konala další svatba, která ovšem skončila srdceryvným pláčem.

Ženich byl totiž jenom jeden a nevěsty dvě. Současná přítelkyně Zdenička a bývalá přítelkyně Sabina. V jednu chvíli stál Thomas proti oběma naráz a šeredně se potil, přestože šlo jen o hru. Měl si vybrat a on to udělal. Jeho VyVolenou se stala Zdeňka, což Sabina napřed nesla statečně a pak se zhroutila v potocích pláče a výčitek.

Od té doby si Thomas nebere servítky, Sabinu uráží, jak může, a nálada ve Vile patřičně zhoustla. Než se to ale stalo, hlavně holky si přípravu na svatbu docela užívaly (viz. FOTOGALERIE). Reálné zkušenosti s ní má však jen dvaatřicetiletá Romana, která je vdanou maminkou.

Zatímco Zdeňka všude rozhlašuje, že chce být svobodná a ještě vlastně ani neví, jaká je přesně sexuální orientace, Sabinu hra pořádně zabolela. S Thomasem chodila tři roky a jak se svěřila, mluvili o svatbě i o miminku.

Na druhou stranu... Že by byl exekutory stíhaný podmínečně odsouzený násilník Thomas nějaké terno... To tedy není! (čtěte dál, ve Vile VyVolených se konala i skutečná svatba)

Co se právě děje ve Vile můžete prostřednictvím kamer sledovat ZDE.

TIP Prima-Style.cz: Sledujte dnes Zprávy z Vily v 19:40 a Výzvu. Koho si vybere Thomas do pátečního Duelu?

Skutečná svatba 18. listopadu 2005

V první řadě reality show si Emil Zajac vzal svou dlouholetou přítelkyni a snoubenku Radku Poledníkovou. Ten den měl Duel a dost dlouho nevěřil, že se žení skutečně a nejde o úkol od štábu. Později litoval, že nemohl absolvovat rozlučkovou pijatiku s kamarády a svatbu jak se patří. Emil a Radka jsou dnes rozvedení. Ale slušelo jim to...

Mohlo by vás zajímat:


Přečtěte si také