TopStar

20. prosince 2013 11:50

Dagmar Dandová

Antonín Duchoslav: Na horách to mám nejradši

Herec Antonín Duchoslav, který se proslavil jako Viky Cabadaj v komedii Sněženky a Machři, je prostě celý život propojený s horami.

Jeho nejslavnější filmová role se odehrává na horách, špičkově lyžuje a sám se dokonce živil několik let jako lyžařský instruktor.

„Bez hor by to nebyla zima,“ zasnil se na křtu kalendáře Girls and Business 2014. „Hned 27. prosince odjíždím ráno na Dolní Moravu na Kralický Sněžník. To je podle mě asi nejlepší středisko u nás,“ dodal.

„Pokud bych ale mohl někomu doporučit špičkové lyžování, tak v Evropě to je bezkonkurenčně Francie. Miluju Tři údolí (Les Trois Vallées), to je kouzelné místo. Ale je to daleko, tak se tam nevyplatí jet jen na týden, ale spíš tak na 14 dní. Jinak se totiž nedají projet všechny úžasné sjezdovky, které tam jsou,“ uvedl.

Duchoslav si zavzpomínal i na svou kariéru lyžařského instruktora. „Těch pět let bylo hrozně fajn, ale zároveń to byla fakt dřina. Na pohled to vypadá, že je to snadné, ale je to fyzicky hodně namáhavé. A já už jsem starší pán, který potřebuje klid,“ pobavil se nad svým věkem Antonín Duchoslav.

Ale neboj, Viky, stárneme všichni. Takže "dřepkins!"

-dad-

Vzpomínka:

Mohlo by vás zajímat

Sdílejte článek

Přečtěte si také