TopStar

22. listopadu 2018 11:46

Tereza Šulcová

Ariana Grande nosí zbrusu nový diamantový prsten!

Zpěvačka Ariana Grande má nový diamantový prsten a nosí ho na levém prsteníčku. Náhoda?

Vztah Ariany Grande a Peta Davidsona byl jeden z nejsledovanějších a fanoušci byli překvapeni, že má být co nevidět svatba. Měli koupený byt v New Yorku, ve kterém nechybělo kino, sál nebo obrovský bazén. Pár se zasnoubil po měsíci vztahu a všechny tato skutečnost šokovala. „Vždycky jsem věděla, že si ho jednou vezmu,“ řekla Ariana médiím. Pár si nechal udělat i společné tetování. O to víc fanoušky šokovalo, když se Ariana s komikem rozešla hned tři měsíce po zásnubách. Spekuluje se, že za to může smrt rappera Mac Millera, se kterým Ariana kdysi pár let chodila. Arianu tato tragédie velice zasáhla a tak je možné, že nemohla v nynějším vztahu pokračovat.

Prsten, který nyní zdobí Arianinu dlaň, ale není od jejího ex Peta Davidsona. Ten mu poslušně vrátila a jen pro zajímavost, zásnubní prsten měl cenu v přepočtu přes 2 milióny korun. Co s ním bude teď Davison dělat, nevíme.

Zpěvačka měla na svém Instagramu ve stories fotku, kde stála zpěvačka v kruhu s kamarádkou influencerkou Alexou Luria a zpěvačkou Njomza, kdy všechny tři ukazují stejný diamantový prsten. Ariana si ho koupila s kamarádkami údajně jako důkaz přátelství. Na co člověk potřebuje dostat zásnubní prsten, když si ho může koupit sám?

Na této nejnovější fotce je vidět diamantový prsten, který má zpěvačka na levé ruce. Fotku zveřejnila na svém Instagramu.

Sdílejte článek
Štítky Ariana Grande ring

Přečtěte si také