TopStar

27. října 2018 14:45

Arnold bude zpět! Terminátor se vrátí na filmová plátna už příští podzim

Už v prvním díle legendárního Terminátora zazněla fráze: ‚‚Já se vrátím.‘‘ A skutečně se tak stalo. Arnold Schwarzenegger (71) se ve své znamenité roli kyborga předvedl ještě čtyřikrát. A již v listopadu příštího roku se ho dočkáme znovu! I když šestý díl světové série jméno prozatím nemá, datu je již pevně stanoveno. Tak co, těšíte se?

Terminátor 6, který zůstává prozatím bez názvu, by se měl v českých kinech představit 1. listopadu 2019, tj. téměř za rok. A to není zas tak dlouho! Zajímavé je, že ve stejné době vyjdou i noví Charlieho andílci,, ve kterých si zahraje Kristen Stewart, Naomi Scott, Ella Balinska a Patrick Stewart. Jsme tedy zvědavi, který film v konkurenčním boji zvítězí.

I když se dílu prozatím přezdívá Terminátor 6, bude se prý jednat o návaznost pouze na první dva Cameronovy díly. Zároveň se fanoušci ptají, zda legendární Arnie svou roli v pokročilém věku ještě zvládne a nebude spíše působit tragikomicky. Sám Arnold se ale nechal slyšet: ‚‚Nevím, proč bych neměl roli zvládnout. Jsem stále ve formě a na Terminátora se nikdo jiný nehodí. Ne, nejsem sebestředný, jen myslím, že zaběhnuté tradice v tomhle ohledu by se měly udržovat. Takže... zůstaňte na příjmu a uvidíte, co z toho nakonec bude.‘‘

Ve filmu se objeví i legendární Linda Hamilton v roli Sarah Connor, matky vůdce lidského odboje Johna Connora. Hamilton se naposledy objevila ve druhém díle, ale její hlas byl slyšet i ve čtyřce. Mezi dalšími si ve snímku zahrají třeba Mackenzie Davis v roli Grace, Gabriel Luna jako Terminátor a Natalia Reyes jako Dani Ramos. Na režisérské křeslo usedl Tim Miller, který si vysloužil ovace fanoušků svým počinem prvního Deadpoola.

A o co ve filmu Terminátor vlastně jde? Z roku 2029 je do Los Angeles roku 1984 vyslán zabijácký stroj, který je nápadně podobný lidské rase. Jeho cílem je zabít jistou dívku Sarah Connor dřív, než přivede na svět syna, který se má později stát vůdcem lidí ve válce proti strojům. Lidé z budoucnosti se ale do celého boje zapojili a do současné reality tak vyslali svého muže. A právě ten se snaží Sarah zachránit.

Sdílejte článek
Štítky Arnold Schwarzenegger Terminátor nový díl

Přečtěte si také