TopStar

27. května 2019 12:26

Tereza Šulcová

Arnold Schwarzenegger chce pomoci ženě (102), která byla bezdůvodně vystěhována z bytu

Herec a bývalý guvernér Kalifornie Arnold Schwarzenegger označil celou situaci za bezcitnou a momentálně připravuje kroky, kterými staré ženě pomůže.

Nájemce se rozhodl ukončit pronájem svého bytu pro Thelmu Smith (102), která v bytě žila přes třicet let. Ta dostala tři měsíce na to, aby si našla jiné bydlení. Důvodem vystěhování má být nájemcova dcera, která se do bytu stěhuje.

Žena ve svém vysokém věku spoléhá na pomoc rodiny a přátel, kteří žijí na východním pobřeží, aby jí společně našli nové místo pro život. Toto překvapivé jednání pobouřilo veřejnost, a tak se celá událost dostala rychle do médií.

Toto jednání se nelíbí bývalému guvernérovi Arnoldovi Schwarzeneggerovi, který tento incident označil za bezcitný. Staré paní se rozhodl pomoci. Také vydal varování pro nájemce. „Ještě o mně uslyšíte,“ ukazoval varovným prstem na kameru.

Herec sdílel celou situaci dál do světa. „Představte si, že tohle uděláte ženě, které je 102 let. Strávila tady celý život,“ napsal herec na Twitter.

Co se týče právních ustanoveních v Los Angeles, pronajímatelé mohou ukončit nájemní smlouvu bez důvodu, pokud do bytu nastěhují někoho z příbuzných. Ženě tedy nezbývá nic jiného než si během tří měsíců najít jiné bydlení.

Pronajímatel se k celé situaci také vyjádřil. „Vy byste se nepostarali o své dítě?“

Sdílejte článek
Štítky Arnold Schwarzenegger

Přečtěte si také