TopStar

22. června 2018 17:09

Ilona Blašková

Arogance nebo hloupý žert? Tohle se Melanii Trump nepovedlo

Když se někdo stane první dámou, měl by si dát na svém vzhledu záležet. Nejen aby jí to slušelo a vypadala reprezentativně. Ale také, zda zvolený outfit nebude mít hlubší význam. První dáma Spojených států amerických tentokrát šlápla hodně vedle.

První dáma Melania Trump vyrazila na návštěvu do Texasu, kde jsou odebrané malé děti imigrantů. Na setkání s nimi zvolila velice provokativní oblečení. Na svém kabátě měla napsáno „I really don´t care, do U?“ což znamená „Mě to netrápí, a vás?“.

Prezident Donald Trump nařídil, aby byly na hranicích Mexika a Spojených států odebírány děti rodičům, kteří chtějí nelegálně migrovat do USA. Ti tam pak skomírají v otřesných podmínkách. Jedním z kritiků tohoto nařízení je právě samotná Melania Trump. Proč se ale takto nevhodně oblékla? „Je to jen kabát. A opravdu tam není žádný skrytý vzkaz. Po důležité návštěvě Texasu doufáme, že tohle nebude jediné, o čem se bude mluvit,“ napsala ve vyjádření tisková mluvčí první dámy. No, tak snad bude příště více přemýšlet.

Sdílejte článek