TopStar

14. ledna 2018 10:22

Atraktivní vnuk Charlieho Chaplina zahájí přehlídku Dolce & Gabbana

V Miláně začíná Týden pánské módy a zahajuje ho módní značka Dolce & Gabbana se svou kolekcí podzim/zima 2018–19. Na pódiu se poprvé předvede vnuk světové filmové legendy Charlieho Chaplina, 23letý Kevin Chaplin. Nejenže se na mole ukáže, dokonce celou přehlídku odstartuje!

Je známo, že slavný vnuk ještě slavnějšího dědečka žije právě v Ženevě a nedávno dostudoval místní vysokou školu se zaměřením na obchodování a finance. Se značkou Dolce & Gabbana se seznámil loni v létě, když se Kevin objevil na jednom z večírků, kam ho pozvala jeho sestra, modelka a vycházející hvězda Kiera Chaplin.

‚‚Jsem hrozně šťastný, že jsem dostal takovou neuvěřitelnou nabídku! Doufám, že by na mě byl dědeček řádně pyšný,“ cituje Kevina portál Daily Mail.

Na přehlídce se objeví a zúčastní se jí i další potomci slavných: synové Pamely Anderson Dylan a Brandon Thomas Lee, ratolest herce Davida Oyeloweho Asher, syn Garyho Oldmana Charlie Oldman, rovněž syn Daniela Day-Lewise Gabriel-Kane, příbuzný Winstona Churchilla a princezny Diany George Spencer-Churchill a v neposlední řadě synovec filmového Voldemorta Hero Fiennes-Tiffin. No, večer to bude evidentně nabitý a my budeme mít možnost posoudit, komu to bude na pódiu slušet nejvíce.


Přečtěte si také