TopStar

28. května 2013 16:40

Blanka Konrádová

Avril Lavigne jde pod čepec!

Zpěvačka Avril Lavigne se konečně vrhla do příprav svatby se zpěvákem a kytaristou Chadem Kroegerem z kapely Nickelback.

Avril zatím neprozradila ani termín ani návrháře svých svatebních šatů. Proslýchá se ale, že už má toaletu vybranou. Svatba má být sice velkolepá, ale jen pro pár nejbližších. Pozvání od snoubenců dostanou jen příbuzní a pár přátel.

Avril Lavigne zatím vše připravuje sama, Chad jen spokojeně přihlíží. Je si totiž jistý, že jeho vyvolená i bez něj dokáže zorganizovat jednu z nejoriginálnějších svateb na světě. Mělo by jít o velkolepou show, informací se ale zatím ven dostalo jen málo. Třeba ta, že zpěvačka, která dá hodně na detaily, nechá svatební dort popsat texty písní, které spolu slavná dvojice složila. Možná v jejich velký den zazní i nový společný duet Here's To Never Growing Up.

Drsný rocker Chad je prý do Avril neskutečně zamilovaný. O ruku ji požádal po půlročním vztahu vloni v srpnu a už měsíc poté začali plánovat svatbu. Nešetřil ani na zásnubním prstenu, stál ho neuvěřitelných 7 milionů.

Pro osmatřicetiletého Chada to bude svatební premiéra, osmadvacetiletá Avril uslyší svatební zvony již podruhé. V roce 2006 se provdala za hudebníka a frontmana skupiny Sum 41 Derycka Whibleyho. Rozvedli se spolu po třech letech.

-juf-

Sdílejte článek

Přečtěte si také