TopStar

1. července 2013 19:07

Blanka Konrádová

Avril Lavigne se tajně vdala!

A je to tu! Zpěvačka Avril Lavigne (28) se podruhé vdala. Její srdce si získal hudebník Chad Kroeger (38). Velkolepá svatba proběhla na jihu Francie.

Avril svatbu plánovala do posledního detailu několik měsíců. Všechny podrobnosti okolo obřadu byly až do poslední chvíle tajné. Nejslabším článkem, který nakonec přísně utajenou informaci prozradil, byl zpěvaččin tiskový mluvčí Mike Heller.

„Jsem teď na jihu Francie. Chci vidět, jak se moje malá rocková hvězda vdává. Jsem šťastný, že můžu být součástí této výjimečné oslavy,“ napsal lovec talentů na sociální síť.

Datum svatby a všechny podrobnosti okolo obřadu byly sice tajné, ale láska mezi Avril a Chadem nikoli. Avril Lavigne už dlouho prohlašovala, že s frontmanem kapely Nickleback plánuje svatbu.

„Chci si být jistá, že si tenhle den opravdu užiju. Chci, aby všichni úžasem ani nedýchali. Moje svatba musí být výjimečná pro všechny, nejen pro nás dva,“ prohlásila v jednom z rozhovorů.

Avril a Chad se zasnoubili v srpnu loňského roku. Tehdy se znali necelý měsíc! Před Chadem byla Avril tři roky vdaná za muzikanta Derycka Whibleyho.

-juf-

Sdílejte článek

Přečtěte si také