TopStar

8. srpna 2017 09:30

vedran

Babyboom na Primě pokračuje, Šilhánová je v pátém měsíci

Po Sandře Parmové, která porodí každým dnem, se maminkou stane další moderátorka Primy. Lucie Šilhánová je v pátém měsíci těhotenství. Požehnaný stav se jí podařilo tajit poměrně dlouho. Otcem dítěte je partner moderátorky Jaroslav Černý.

„Měla jsem nevýhodu oproti moderátorkám, které sedí za pultem, přeci jen můžou bříško schovávat déle, u mě je vidět celá postava. V maskérně to ale věděli dřív, vidí mě tam dost svlečenou, a ostatní si asi mysleli, že jsem dost přibrala,“ svěřila se smíchem Lucie Šilhánová.

Partnerem Lucie je Jaroslav Černý, vášnivý sportovec a bývalá učitel, se kterým se seznámila na natáčení na Primě. Přeskočila jiskra a bylo. Dítě plánovali, rychlost početí je ale překvapila.

„Měli jsme štěstí, že jsme si jednoho dne řekli, že si přestaneme dávat pozor a ono nám to vyšlo hned. Ale dlouho jsme to nevěděli, dozvěděla jsem se to až po osmi devíti týdnech,“ uvedla moderátorka.

Lucie Šilhánová půjde na mateřskou dřív než obvykle, v Diváckých zprávách bude končit v neděli. V roli průvodců se budou dál střídat její kolegové Tomáš Kraus a Michal Kavalčík.

Sdílejte článek

Přečtěte si také