TopStar

26. dubna 2013 17:22

Blanka Konrádová

Bagárová s Christovaem? Zapomeňte!

Zpěvačka Monika Bagárová (18), semifinalistka Česko Slovenské SuperStar, která byla vyhlášena nejvíc sexy ženou soutěže, je po rozchodu s kolegou Benem Christovao už skoro rok sama.

„Nemám teď přítele, tak se chystám na dovolenou v partě. Plánuji vyrazit o prázdninách někam s mým stylistou a kadeřníkem, akorát se pořád nemůžeme domluvit na vhodném termínu,“ svěřila se Bagárová na módní přehlídce, kde mezi vyhublými modelkami působila svými ženskými tvary jako zjevení. Zpěvačka to na plné čáře nandala profesionálkám, které na mole naprosto zastínila. Není divu, v lodičkách umí i tancovat.

„Pravidelně pracuji na svojí postavě, abych mohla chodit v krátkých kraťáskách. Taky běhám a tancuji High Heels, což je tanec na vysokých podpatcích, jako předvádí třeba holky z kapely Pussycat Dolls.“

Jediný, kdo jí byl schopný na přehlídce konkurovat, byla modelka a herečka Dominika Kadlčková (23), která měla ze všech přítomných dívek nejužší pas a zřejmě i nejdelší ruce. Svou chůzí připomínala Terminátorku a Bagárová před ní raději na konci přehlídky utekla z mola.

Zpěvačka na léto chystá mimo jiné nový singl a videoklip, ale o spolupráci s exmilencem Benem Christovao vůbec neuvažuje. „S Benem žádná spolupráce určitě nebude!“ A s Kadlčkovou zřejmě také ne. :-)

-dad-


Přečtěte si také