TopStar

22. července 2015 14:38

BANKROTÁŘ 50 cent hraje divadlo! V pondělí diamanty, teď plastové hodinky. Proč dělá chudáka?

Slavný rapper nedávno vyhlásil bankrot, což si média spojila s tím, že se mu nechce platit pětimilionové odškodnění ženě, jejíž hanbaté video vyvěsil před pár lety na svůj web. To hudebník pak přiznal. Teď se u soudu objevil v laciném oblečení poté, co v pondělí předváděl hodinky posázené diamanty!

50 cent se rozhodl z milionové aféry vytřískat co nejvíc. Ne zrovna peněz, ale popularity. V pondělí se objevil na červeném koberci v obleku od Dolce & Gabbana a s hodinkami posázenými diamanty. Když ale hned druhý den musel k soudu svědčit ohledně domnělého bankrotu, už se tolik nepředváděl a vystačil si s obyčejným oblekem a hodinkami pro smrtelníky.

Hudebník teď tvrdí, že vůbec není tak bohatý, jak se zdá. Prý vlastní jenom tři zlaté řetězy a hodinky od společnosti Casio, kterými se k soudu vymódil. I když poslední odhad rapperova majetku stanovuje jeho jmění na neuvěřitelných 150 milionů dolarů, 50 cent tvrdí, že dluží 28 milionů a že si dokonce půjčil dva tisíce dolarů od svého dědečka! Přitom vloni podepsal smlouvu na propagaci spodního prádla v hodnotě 78 milionů dolarů. O peníze by tak nouzi mít neměl. Samozřejmě se takovým výhodným obchodem pochlubil na Instagramu.

Rapper přiznal, že vyhlásil bankrot, aby pozastavil soudní tahanice s Lastonií Leviston, jejíž video, kde si užívá se svým partnerem, před časem zveřejnil. Záznam si pustily více než čtyři miliony lidí a Lastonia, která má dítě s rapperovým rivalem Rickem Rossem, požaduje odškodnění za skandál, jaký video způsobilo.

Ponížená žena zveřejnění lechtivého záznamu přirovnala k tomu, jako by jí někdo zabodl nůž do srdce a otáčel ho tam. Ale vtipálek 50 cent taky zahrál na citovou notu a vybásnil v soudní síni omluvu s pohledem upřeným jejích do očí. To ale nic nemění na tom, že v pondělí vystoupil z letadla a v ruce držel tašku od Louise Vuittona za padesát tisíc korun.

Diamanty nejsou jenom nejlepší kamarádi holek, 50 cent je má rád taky. Mrkněte na jeho hodinky.

Sdílejte článek
Štítky bankrot hodinky diamant soud oblek 50 Cent soudní

Přečtěte si také