TopStar

23. května 2013 13:20

Blanka Konrádová

Bára Kodetová: Vybírám si špatné muže!

Už osm let žije herečka Bára Kodetová (42) ve spokojeném vztahu s houslovým virtuózem Pavlem Šporclem (40). Na lásku ale neměla vždycky štěstí.

Přestože bývala vzornou studentkou a veškeré průšvihy šly vždy mimo ni, partnery si údajně vybírat neuměla. „Já jsem nechodila na večírky, diskotéky, opila jsem se jen párkrát v životě. Jediné, co jsem dělala špatně, byl výběr partnerů. Vždycky jsem se špatně zamilovala,“ vzpomíná Bára a dodává, že nakonec přece jenom potkala toho pravého.

S Pavlem má dvě krásné dcery a společně vychovávají i její dvanáctiletou Lily z předchozího partnerství. Rozdíly mezi nimi prý Pavel nikdy nedělal. Na všechny mají oba stejný, docela přísný metr.

„Holky jsou velké osobnosti, všechny tři, takže svoji hlavu určitě mají, ale my je vedeme přisněji, aby to nepřekračovalo určité meze, takže se to dá unést. Tedy většinou,“ dodává herečka s úsměvem.

Rebelství údajně neměly po kom zdědit. „Já ani Pavel jsme takoví nebyli. Byla jsem rebelka osobností, tím, co jsem si myslela o věcech, o lidech, tím, že jsem odešla z Národního divadla,“ přemýšlí Bára.

Se svými holčičkami se objevila na otevření obchodu s dětským oblečením, které se nese v duchu rocku. Přestože si tento styl oblékání nikdy neoblíbila, pro svou nejstarší dceru našla hned několik triček s příhodným nápisem.

„Nápisy Mám svoji hlavu nebo Miluju školu, když je zavřeno, to sedí. Dcery jsou zatím ve věku, kdy si ode mě nechají nějaké oblečení vnutit, nejde to vždycky, ale snažím se,“ přiznává herečka, která miluje černobílou kombinaci a dokáže prý ocenit originální a vtipné kousky.

-jan-


Přečtěte si také