TopStar

15. května 2014 10:30

Bára Kozáková v Londýně: Proč radši nechodí do malých uliček?

Je na výletě v Londýně, ale vyhýbá se malým malebným uličkám. Že by deformace z povolání? Ani bychom se moderátorce Krimi zpráv FTV Prima Báře Kozákové zas až tak nedivili. Při své práci se věnuje takovým zločinům, až z nich kolikrát mrazí.

Ale Londýn, kam se vydala na výlet s rodiči, sestrou a kolegyní z redakce zpravodajství Michaelou Novákovou, ji příjemně "dostal". "Říkám si, že pro obsah Krimi zpráv je tu až podezřelá nuda, působí to tu na mě až moc klidně a bezpečně, ale kdo ví. Pravdou je, že do malých uliček raději nechodíme," doplnila.

Britskou metropoli sympatická Bára miluje. "Londýn je úžasný a krásný, vždycky se sem ráda vracím. A tohle je takový rodinný výlet, vzala jsem s sebou i kolegyni ze Zpráv Míšu Novákovou, takže k sestavě nemám jedinou výhradu," směje se Barbora Kozáková, jež cestuje od jedné památky k druhé. "Hlásím se zrovna z Toweru, jinak jsme toho viděli strašně moc a pochopitelně jsme musely s holkama proběhnout i Oxford Street," doplňuje.

TIP Prima-Style.cz: Krimi zprávy vysílá TV Prima denně hned po Zprávách FTV Prima. Po nich následují Divácké zprávy a VIP zprávy. Hodina plná informací začíná denně v 18:55.

Mohlo by vás zajímat:


Přečtěte si také