TopStar

17. března 2018 11:32

Bára Poláková představila nový klip! A že je v typicky ‚‚polákovském“ duchu!

Nový hudební klip zpěvačky Barbory Polákové (34) očekával nejeden fanoušek. No a konečně se dočkal! Videoklip na singl ‚‚Vono“ se objevil na sítích teprve před pár dny a Bára v něm, i přes mrazy a nízké teploty, roztančila celé metro! Předčí nová skladba její dosud nejúspěšnější hit ‚‚Nafrněná“?

Držitelka dvou cen Akademie populární hudby Anděl za rok 2015 zároveň zaujímá post interpretky jedné z nejposlouchanějších skladeb posledních let ‚‚Nafrněná“. Pro tentokrát vydala Bára nový singl a k němu videoklip pod názvem ‚‚Vono“. Text i hudbu si vzala na starost samozřejmě sama Poláková, na pomoc jí ale přispěchal i muzikant Jan P. Muchow a David Hlaváč, který si zahrál dokonce ve filmu ‚‚Účastníci zájezdu“. Režisérem klipu se stal Jiří Zeman, který měl na starost i právě klip k písni ‚‚Nafrněná“.

Barbora se nechala slyšet, že jejím cílem při natáčení nového klipu bylo roztančit celé metro, a proto potřebovala nejen hodně tanečníků, ale prostě lidí. Sešla se jí nakonec asi sedmdesátičlenná skupina, která přestála mráz i mínusové teploty, a vydržela se zpěvačkou v metru celou noc.

‚‚Za týden mi začíná turné, za dva týdny mi vyjde nová deska, v týdnu bude i premiéra nového klipu, který jdu stříhat hned den po Lvech, takže se nemůžu moc zdržet,“ nechala se Bára slyšet pro jeden z rozhovorů ještě při předávání Českého lva. Dnes už je ale klip na světě a zpěvačka se tak pilně připravuje k turné.

Mimo tohoto singlu zveřejnila z nové desky Barbora ještě jednu skladbu pod názvem ‚‚Po válce“. Mimo těchto dvou počinů bude obsahovat album dalších 10 skladeb. Na všech spolupracovala právě s Muchowem. Album patří k nejočekávanějším deskám letošního jara, ne-li celého roku.

Dlouhoočekávaná deska ZE.MĚ vyjde již tento pátek 23. března. Ještě předtím vyrazí ale Poláková na turné, které startuje už 16. března v Olomouci a vyvrcholí dvěma koncerty 22. a 23. dubna v pražském Lucerna Music Baru.

Sdílejte článek

Přečtěte si také