TopStar

30. července 2018 11:46

Barack a Michelle Obamovi si zatančili na koncertu Beyoncé!

Je známo, že se bývalý prezident Spojených států Barack Obama a jeho žena přátelí se zpěvačkou Beyoncé. Její koncerty tak navštěvují pravidelně. I na jednom z posledních se manželský pár objevil a pořádně to rozjel. Kdo by byl řekl, že se bývalá hlava státu umí takhle odvázat.

Jedna z přítomných fanynek natočila celou úsměvnou situaci a zveřejnila na svém Instagramu. ‚‚Tančila jsem vedle Obamy,‘‘ napsala k příspěvku. A netrvalo dlouho, co video obletělo celý svět a začaly se kupit pozitivní ohlasy. ‚‚Miluji svého bývalého prezidenta a jeho rodinu. Vždy budou mou rodinou číslo jedna,‘‘ zněl jeden z nich.

Přátelit se Beyoncé a její muž Jay-Z začali s prezidentskou rodinou ještě roku 2008, kdy zpěvačka předvedla bravurní výkon na prezidentově inauguraci. Později se jejich vztah přehoupl z pracovního do přátelského a Michelle dokonce Beyoncé pozvala na svou oslavu padesátých narozenin. Velmi dobře si začali rozumět i manželé obou dam. ‚‚Líbí se mi, že si s panem Carterem tak dobře rozumíme,‘‘ zmiňoval Barack Obama v loňském roce.

Manželé Beyoncé a Jay-Z těší fanoušky svou hudbou už 10 let a jejich společný klip Crazy In Love miluje celý svět dodnes. V současnosti vydala dvojice album nové Everything Is Love, které již vyšlo bez jakéhokoli předchozího ohlášení. Velmi záhy se vydali na turné po Evropě a následně i Spojených státech.

Sdílejte článek
Štítky Beyoncé americký prezident Barack Obama koncerty jay-z Michelle Obama

Přečtěte si také