TopStar

14. března 2014 11:50

Dagmar Dandová

Barbora Špotáková: Syn bude asi sportovec

Dvojnásobná olympijská šampionka v hodu oštěpem Barbora Špotáková má jasno. Syn Janek bude určitě po ní sportovcem. Už teď na něm oštěpařka pozoruje určité pohybové nadání.

"Kojila jsem do šestého měsíce, a od té doby Janek moc dobře jí," chválila syna sportovkyně. "Jen se každý den probouzí už o půl šesté... ale alespoň pak večer dobře usíná. Tohle je typické pro sportovce. Celý den vybíjejí fyzickou aktivitu a pak se regenerují hlavně spánkem," dodala Bára, která na akci o dětské výživě dorazila se synem i se svým partnerem, urostlým hasičem Lukášem Novotným.

"Když jsem byla těhoná, tak jsem byla celou dobu jako spací vagon," prozradila olympionička, která už se pomalu zase chystá na oštěpařské závody.

"Jasně, že se těším, až zase budu naplno házet oštěpem, ale zatím jsem moc spokojená jako maminka," uvedla Bára, která zavzpomínala i na krušné mateřské začátky.

"Za začátku miminko hodně brečelo a já mu říkala: Nebreč, maminka tě uklidní, ale pak mi došlo, že ta maminka jsem vlastně já," smála se sportovkyně Špotáková.

"Víte, co? Já jsem taková ta matka-praktik. Nedám na takové to: jedna paní povídala, já si všechno pro jistotu radši sama ověřím," dodala sportovkyně.

-dd-

Mohlo by vás zajímat

Sdílejte článek

Přečtěte si také