TopStar

25. dubna 2013 16:30

Blanka Konrádová

Basiková a Krainová: Vystačí si samy!

Luxusní večeři o třech chodech včetně úžasného mangového dezertu a navrch skvělé vystoupení Báry Basikové si dopřála Simona Krainová se svým manželem Karlem Vágnerem v pražském Buddha-Bar hotelu. Modelka, která se po dvou dětech dostala opět do formy, jedla, až se jí za ušima dělaly bubliny.

„Já doma vařím jenom dětem. Takové jednoduché pokrmy jako vývary a brokolici, na které ulítává Bruno. Sama sobě akorát zalívám polívky ze sáčku, takže když mi někdo naservíruje hotové jídlo, tak s prominutím nejím, ale žeru!“

Modelka nevaří ani svému manželovi, ale tomu to prý nevadí, protože většinu pracovních schůzek mívá v restauracích, takže hlady netrpí.

Manželé se přišli podívat na speciální program, jenž bude v hotelové restauraci pořádán pravidelně. Součástí je luxusní večeře a koncertní vystoupení různých interpretů. Zahajovací večer patřil Báře Basikové.

Simonu s Bárou pojí letité přátelství, a Bára proto zakončila vystoupení árií Spáso duše mé z Johanky z Arku, kterou modelce zapívala i na oslavách jejích 40. narozenin.

„Já si Báry strašně vážím. Ona je paní zpěvačka a skvělý člověk. Zní to jako klišé, ale je to tak. Bára umí naslouchat a takových lidí je strašně málo. Kolikrát vím, že má sama starosti, ale ona to na sobě nedá znát, nikoho tím neobtěžuje. Je úplně normální, na nic si nehraje a navíc je strašně přejícná, což je u nás vzácná vlastnost. Tady člověk úspěchem druhé irituje. Lidi radši sklopí zrak, než aby někomu poblahopřáli.

Žila jsem dva roky v Americe a tam to funguje úplně jinak. Tam se lidi navzájem povzbuzují a motivují. Když se mi něco povedlo, říkali: Super, dotáhneš to ještě dál! Možná to bylo i trošku afektované, ale rozhodně mi to bylo příjemnější než zdejší reakce. Ale Bára patří k lidem, kteří přejí druhým úspěch a myslí to upřímně!“

Ivana Bachoríková

Video VIP zprávy


Přečtěte si také