TopStar

19. září 2014 11:20

Táňa Sáblíková

Baskytarista skupiny Ready Kirken: Dluhy a podvody!

Hudební skupina Ready Kirken má ve svém čele pěkného podvodníka. Podle všeho má totiž zpěvák dluhy a hrozí mu exekuce! Co vlastně provedl, že se dostal až na samotné dno?

Podle serveru Novinky.cz měl jistý Tomáš Szendi zareagovat na nabídku prodeje notebooku od baskytaristy Ondřeje Herolda z Ready Kirken. Poslal mu zálohu ve výši 30 tisíc korun, ale nabízený notebook nikdy neviděl. Navíc v dobré víře koupil baskytaristovi v Německu pilu, která prý není v Čechách k sehnání a která stála 25 tisíc korun! Herold mu ji ale opět nezaplatil.

A tak po více než roce dohadů s tím šel k soudu, který proti muzikantovi nařídil exekuci. „Samozřejmě nárok pana Szendiho v plné míře uznávám, byla to moje chyba. Říkal jsem mu, že peníze dostane, až je budu mít. Jenže přestal mít trpělivost a začal se domáhat svého práva. A tady nastoupila moje arogance, kdy jsem si řekl, že na mě nebude nějaký kamioňák křičet, a šprajcnul jsem se,“ přiznal Právu Herold.

Tato exekuce však není jediná, podle údajů z Centrální evidence exekucí je Herold v dluzích až po uši! Na triku má mít dalších osm exekučních řízení a dluhy se šplhají do statisíců!

V českém a slovenském showbyznysu se ještě událo:

Sdílejte článek
Štítky dluh exekuce právo baskytarista notebook

Přečtěte si také