TopStar

12. února 2018 08:30

Beckhamové se vypravili podpořit maminku. Vypadali jako z reklamy na perfektní rodinné štěstí!

Před pár hodinami odchytili paparazziové na letišti v New Yorku rodinku Beckhamových. Přítomni byli všichni kromě maminky Victorie. Ta totiž chystá přehlídku nové kolekce a ostatní členové rodiny ji tak přijeli podpořit. Ačkoli se David i děti snažili být nenápadní, takové osobnosti nešlo přehlédnout.

V rámci newyorského Týdne módy předvede Victoria Beckham už za pár hodin svou novou módní kolekci ready-to-wear. Právě proto přijela celá její rodina do Spojených států maminku podpořit. Nejstarší syn modelky Brooklyn nemusel cestovat daleko, v USA už nějakou dobu žije kvůli studiu a své přítelkyni.

Victoria ale nespěchala a do New Yorku přiletěla teprve před pár dny. Samozřejmě i ji dopadly objektivy fotografů nejen na letišti, ale i na obědě právě s nejstarším Brooklynem. No a jak to celé rodince slušelo? Podívejte se sami!

Nejmladší chlapec mužského osazenstva rodiny Beckham netouží po hvězdné kariéře sportovce ani modela, a tak nemá rád kamery a fotografy. Ze všech tří bratrů je právě Cruz tím nejexpresivnějším a nejaktivnějším, říká vše, co si myslí a dává velmi důrazně najevo, že fotografy má rád ještě méně než pavouky, proto je podivuhodné, že před kamerou působil velmi suverénně a klidně.


Přečtěte si také