TopStar

5. října 2018 11:10

Beckhamovi prodávají vilu v Beverly Hills! Stačí vám zhruba půl miliardy

Celý svět ví, že jsou Beckhamovi movití. Ti se teď rozhodli, že prodají svůj ohromný šestipokojový dům v Beverly Hills, který si koupili před více jak deseti lety. Elitní nemovitost vychází v přepočtu na půl miliardy korun, to je přesně o půl milionu více než původní cena. Pokud byste tedy měli zájem, neváhejte a rychle jednejte! Zájemců je víc než dost.

Úchvatný dům, jehož rozloha vychází na více než 1200 metrů krychlových má šest ložnic, devět koupelen a ohromný bazén. Hvězdný pár zde i se svými dětmi prožil přes 11 let a zařídil si zde i fenomenální knihovnu, domácí kino a dokonce i karaoke. Celý pozemek je obehnán železnými vraty a ty poskytují absolutní bezpečnost.

A proč hvězdná dvojice dům prodává? To je jednoduché. Většinu svého času tráví rodina v Londýně a tak obrovský dům ve Spojených státech tedy nepotřebuje. Prozatím se mluví o tom, že se objevil seriosní kupec a s velkou pravděpodobností již brzy dům odkoupí. No, uvidíme, kdo se do hvězdného domečku nastěhuje tentokrát.

V poslední době se hojně spekulovalo, že by měla být někdejší členka Spice Girls znovu těhotná. Právě páté dítě mělo uhladit všechny řeči o neshodách mezi Davidem a Victorií. ‚‚Je určitě těhotná, má kolem sebe takovou tu těhotenskou záři. Teď, když je dítě na cestě, všechno mezi nimi vypadá lépe,‘‘ tvrdil zdroj blízký manželům pro časopis OK! Australia. Zdá se ale, že šlo skutečně o pouhé domněnky a dvojice se usmířila čistě díky partnerské komunikaci a vzájemnému porozumění.

Sdílejte článek

Přečtěte si také