TopStar

13. srpna 2018 07:36

Beckhamovi zažili pořádné drama: Taktak utekli před zeměstřesením!

Rodina světového fotbalisty Davida Beckhama (43) unikla smrtícímu zemětřesení. To se silou 6,9 Richterovy stupnice zasáhlo ostrov Lombok, sousedící Bali a o život přišlo přes 436 osob.

Tak na tuhle dovolenou Beckhamovi jen tak nezapomenou. Podle dostupných informací odpočíval David s rodinou v luxusním komplexu The Best Hotel In The World a jen 100 kilometrů od nich započalo silné zemětřesení. Fotbalista neváhal ani minutu, okamžitě si přivolal svůj tryskáč a společně s manželkou Victorií (44) a dětmi Brooklynem (19), Romeem (15), Cruzem (12) a Harper (7) odcestovali pryč.

Jejich další zastávkou se stal rezort Nihi na ostrově Sumba, který byl od epicentra dále než 700 kilometrů. I přes neuvěřitelné ceny za nocleh zde dostali Beckhamovi pobyt zadarmo. Podle oficiálních slov je rodina otřesena a její myšlenky jsou s oběťmi neštěstí.

V poslední době si rodinka Beckhamových užívá jedné dovolené za druhou a před nedávnem se dokonce vydala společně do Černé Hory. A to není zrovna obvyklá destinace pro dovolené hvězd. Je pravda, že si vybrali elitní resort ve vesničce Sveti Stefan a ten si nemůže dovolit jen tak někdo. Všichni byli výletem nadšeni a David si zamiloval především tamní přírodu. Victoria se zas tetelila blahem, že jsou všichni pohromadě.

Sdílejte článek
Štítky zemětřesení David Beckham Victoria Beckham Bali dovolená

Přečtěte si také