TopStar

13. května 2018 10:00

Běhám, běháš, běháme: Na třetím ročníku Prima Runu bodoval Šebrle!

Televize Prima uspořádala v sobotu 12. května pod hlavičkou kanálu Prima LOVE již třetí ročník inSPORTline Prima Runu v pražské Stromovce. Jednalo se o pětikilometrový běh pro páry i jednotlivce, kde byl vítězem každý, protože primárně šlo o zábavu. A ani letos nechyběly známé televizní tváře, které se rozhodly udělat něco pro své zdraví a barevného běhu se zúčastnit také.

Zaregistrovat na běh se mohli jak jednotlivci, tak i páry (ať už zamilované či nikoli). Nově se mohly do závodu zapsat i děti do 14 let. A právě děti vládly celé akci. Barevný běh petšopáků byl speciální závod na čas, rozdělený hned do čtyř kategorií - 3 - 5 let běh na 300 metrů, 6 - 8 let běh na 300 metrů, 9 - 11 let běh na 600 metrů, 12 - 14 let běh na 800 metrů. Děti se ho navíc mohly zúčastnit se svými oblíbenými zvířátky Littlest Pet Shop. Kromě běhu na ně čekala burza oblíbených petšopáků a také velká soutěž o největší sbírku. Start dětského závodu doprovodila i oblíbená znělka ze seriálu.

Už od brzkého rána si mohli návštěvíci užít v pražské Stromovce fantastického počasí a přítomnosti svých oblíbenců z televizních obrazovek. Celou událostí provázela moderátorská hvězda Michal Kavalčík, na kterého se hned po jeho příchodu sesypala nadšená dítka v doprovodu svých maminek. Michal klasicky hýřil vtipem a sršel energií.

Partnerem celé akce se stala již podruhé společnost inSPORTline a právě díky ní si návštěvníci mohli užít běžecké pásy a trenažéry. Společnost byla zároveň i dárcem hodnotných cen pro všechny vítěze. Ambasadorem inSPORTline Prima Runu se stal znovu sportovec a moderátor Zpráv FTV Prima Roman Šebrle, který samozřejmě nechyběl ani na startu letošního běhu a se svou ženou Evou Šebrlovou pořádně bodoval. I přesto se našlo pár jedinců, kteří Romana porazili a měli z toho pořádnou radost. Roman je ale zastáncem názoru, že běh sám o sobě zábavný není, a když jde běhat, ví, že je to v rámci tréninku a kvůli formě. Naopak akce jako Prima Run ho baví už jen kvůli své atmosféře a prostředí. Možná to je právě to, co by lidé, kteří chtějí běhat pravidelně, měli zkusit – zazávodit si, aby zažili jinou atmosféru a získali motivaci.

Na akci nemohl chybět samozřejmě ani moderátor Top Staru Petr Vágner. Z osobností se akce účastnila také herečka Eva Čížkovská známá svou rolí kuchařky Jarky v seriálu ‚‚Ohnivý kuře‘‘. Vzala to ale spíše jako oddychovku a jako první se k cíli nehrnula. Její motto totiž zní: ‚‚Není důležité vyhrát, ale zúčastnit se.‘‘ Z ‚‚Ohnivýho kuřete‘‘ se objevila i seriálová Marika v podání herečky Denisy Pfauserové či poslíček Vojta.

Pozornost a zájem všech přítomných si užil i atraktivní reportér zpráv na Primě Matěj Misař. Ten dorazil se svou partnerkou Vendulou Grycovou, kterou k běhu přemluvil a rozhodně udělal dobře. Ať už díky lásce nebo prostému štěstí se dvojice umístila na krásném desátém místě. Na akci se ale objevil i Saša Rašilov s půlroční dcerkou Maruškou a partnerkou Lídou Němečkovou. Herec si ale zaběhat nepřišel, chtěl si jen užít takovou tu klasickou víkendovou pohodu po boku svých drahých žen.

‚‚Náš běžecký happening již třetím rokem spojuje všechny sportovní nadšence, veřejnost a známé tváře televize, kteří aktivně stráví společné chvíle na trati. V letošním roce jsme se rozhodli běh navíc ještě rozšířit o dětské kategorie a věříme, že si tak přijdou májový den užít společně i rodiny s dětmi,‘‘ promluvil o celém konceptu marketingový ředitel FTV Prima Aleš Pýcha. No, je třeba poznamenat, že cíle akce byly úspěšně splněny a fanoušci se již mohou těšit na další ročník!

Sdílejte článek

Přečtěte si také