TopStar

26. listopadu 2017 11:45

Bella Hadidová opět přišla o přítele. Proč tentokrát?

Nesou se zvěsti, že jednadvacetiletá modelka Bella Hadidová a její o 10 let starší přítel Drake již nejsou vůbec v kontaktu. Románek této dvojice skončil dříve, než měl vůbec možnost naplno začít. Ke všemu média informují, že iniciátorem rozchodu byl sám Drake a nezachoval se ani trochu gentlemansky. Se svou milou se prý rozešel přes SMS.

Připomeňme si, že před necelými dvěma měsíci se začalo o možném spojení dvojice spekulovat, konkrétně po narozeninách Hadidové, kde byl Drake jejím celovečerním společníkem. Muzikant i světová modelka působili jako hrdličky, ale podle slov Drakových přátel mezi oběma aktéry o nic vážného nešlo. ‚‚Jsou prostě přátelé“ nechali se několikrát slyšet známí rappera.

Příspěvek sdílený Bella Hadid (@bellahadid), Lis 21, 2017 v 7:05 PST

Na druhé straně někteří známí modelky tvrdí pravý opak. Dvojici prý propojovalo něco podstatně silnějšího než jen přátelství. Svůj údajný vztah prý nezveřejňovali a scházeli se tajně. Co je tedy příčinou toho, že se pár rozpadl? Možná se jedná o žárlivost ze strany Draka na Bellina expřítele, hudebníka The Weeknda, se kterým chodila modelka přes rok a půl. Ten však Hadidové utekl za zpěvačkou Selenou Gomezovou. Není to ale tak dávno, co se muzikant rozešel i se Selenou a se vší vervou usiloval o návrat Belly. Nemluvě o tom, že fotografové spatřili The Weeknda u Bellina domu a tyto snímky obletěly okamžitě celý svět. Jistě se tedy dostaly i k Drakeovi.

No... kterému muži by se něco podobného líbilo? Předpokládá se, že právě tento incident byl tou poslední kapkou a Drake si chtěl udržet alespoň nějaký zbytek hrdosti.

The Weeknd @theweeknd , @bellahadid : Victoria's Secret — #glamour_russia #bellahadid # #theweeknd #

Příspěvek sdílený Glamour_Russia (@glamour_russia), Lis 24, 2017 v 1:34 PST

Není však vyloučeno, že se jedná o pouhé mýty a domněnky a pár se velmi brzy ukáže znovu na veřejnosti. Ostatně, ne každý dává rád své soukromí na odiv všem a je možné, že právě tyto dvě hvězdy jsou již věčnou pozorností médií unaveni. Připomeňme si, že Drake tvořil dlouhou dobu pár se zpěvačkou Rihannou a dokonce měl jistou dobu doma i jednu z nejhezčích zpěvaček vůbec, Jennifer Lopezovou. Jak je vidět, Drake o krásné ženy nouzi nemá a na případný vztah s modelkou si po boku nové kořisti ani nevzpomene.

Sdílejte článek

Přečtěte si také