TopStar

19. června 2013 12:40

Blanka Konrádová

Ben Affleck: Kvůli dětem zanedbává práci!

Americký herec a režisér Ben Affleck (40) se v posledních letech víc zaměřil na rodinu a výchovu tří dětí, které má s manželkou, herečkou Jennifer Garner (40).

Jak sám uvedl, sedmiletá Violet, čtyřletá Serephina a patnáctiměsíční Samuel jsou pro něj v životě nejdůležitější.

„Vychovávat děti je podle mého názoru ta nejlepší věc, kterou může člověk ve svém životě udělat. Moje děti jsou to nejlepší, co mám,“ vysvětlil Affleck v rozhovoru pro magazín US Weekly.

Ben teď hledá rovnováhu mezi prací a rodinou. Nechce se totiž vzdát ani jednoho. „Snažím se být co nejvíc se svými dětmi, ale potřebuju zvládat i točit filmy, pak jsem nejšťastnější,“ dodává. Affleck se kromě herectví věnuje i režii, psaní scénářů a produkování filmů. Do podvědomí veřejnosti se dostal snímkem Mallrats (1995) a Hledám Amy (1997).

Největší úspěch Bena čekal až po uvedení filmu Dobrý Will Hunting (1997). Za scénář k tomuto snímku, který napsal Affleck spolu s kamarádem Mattem Damonem, totiž Affleck získal Oscara a Zlatý glóbus. Oba kamarádi si ve filmu taky sami zahráli. Posledním režisérským počinem Bena Afflecka je snímek Argo (2012). Ben si za něj odnesl nejen Oscara v kategorii Nejlepší film, ale i cenu BAFTA a DGA za režii či Zlatý glóbus.

-juf-


Přečtěte si také