TopStar

17. prosince 2017 00:10

Ben Affleck se snad nepoučí

Hollywoodský herec Ben Affleck se nemůže zbavit alkoholové a drogové závislosti. Dlouhé roky mu s těmito neduhy a problémy pomáhala herečka Jennifer Garner, se kterou strávil 12 let sňatku. Nyní však tráví herec ještě více času se svou novou láskou Lindsay Shookus.

‚‚Priority má Ben stále stejné. Je soustředěn na svou rodinu i na Lindsay. Se závislostí se bude muset prát celý zbytek života. Pořád na sobě ale pracuje a posouvá se k lepším cílům,“ zveřejnil pro média jeden z Benových blízkých známých. Minulý víkend se herec neobjevil na svatbě sestry své vyvolené, která proběhla v New Yorku. Místo toho letěl jako správný táta za svými dětmi do Los Angeles. Tam byl zároveň spatřen v několika léčebných centrech, kteří herci poskytují individuální rehabilitační program.

Bojovat proti své alkoholické závislosti začal herec v roce 2001 a opakovací léčbu završil v letošním roce. Na konci celého procesu před žurnalisty Affleck pověděl o svých úspěších na cestě k uzdravení. ‚‚Chci žít plnocenný život a být nejlepším otcem, jakým jen mohu. Chci, aby mé děti věděly, že není ostuda říci si o pomoc, když je zapotřebí,“ nechal se tehdy Ben slyšet.

Na konci září se však herec podle jeho známých dostal na hranu, proto požádal svou ženu Jennifer Garner a bratra Caseyho Afflecka, aby mu pomohli najít nějaký 30denní rehabilitační program v severní části Los Angeles. Po jejím završení se herec rozhodl nechat ještě sledovat ambulatorně. ‚‚On ví, že boj s narkomanií a alkoholismem je nekonečná bitva. A chápe, že se jednou ráno nevzbudí a neřekne si, že to skončilo. Léčba je práce. Dobře, že dělá kroky k uzdravení. Přátelé a známí ještě nikdy Afflecka neviděli, aby se tolik snažil o svou nápravu a být lepším,“ zmínil jden z hercových známých.

Sdílejte článek

Přečtěte si také