TopStar

11. dubna 2018 09:39

Ben Affleck splnil sen svému malému fanouškovi!

Ben Affleck, který zachraňuje svět v roli Batmana, plní sny nejen na obrazovkách, ale i ve skutečnosti. Při nejmenším jednomu vážně nemocnému chlapci, který miluje jak Batmana, tak Afflecka. Jedenáctiletý Mukuta má nádor žlučníku. Aaby mu zaměstnanci nemocnice udělali radost, poprosili na Twitteru o pomoc právě Batmana. No, a jak to dopadlo?

‚‚Atlanstká nemocnice volá Batmana! Melissa byla po boku Mukuty každý den a zjistila, že Batman je chlapcův nejoblíbenější superhrdina. Hned zmíníme - život chlapce brzy skončí (mluvíme o dnech případně týdnech). Potřebujeme kostým Batmana nebo někoho, kdo by si superhrdinu zahrál,‘‘ zněl příspěvek na twitterovém účtu nemocnice.

Na prosbu se ozvalo mnoho zájemců, nikdo ale nečekal, že se ozve sám Batman - Ben Affleck. Přijet za chlapcem sice nemohl, ale spojil se s ním přes Face Time. Ve vousatém pánovi Mukuta nepoznal svého hrdinu hned, ale potom měl hroznou radost. A když Affleck zjistil, že hoch se nemá jak ze Zimbabwe do Atlanty dostat, nabídl, že Mukutovi i jeho matce zaplatí cestu i ubytování a s oběma se sejde.

I když je Ben na obrazovkách za superhrdinu, ve skutečnosti má se zvládáním svých neřestí problém. V roce 2001 začal herec bojovat proti své alkoholické závislosti a opakovací léčbu dokončil koncem loňského roku. Na konci celého procesu před žurnalisty Affleck promluvil o svých úspěších na cestě k uzdravení. ‚‚Chci žít plnohodnotný život a být nejlepším otcem, jakým jen mohu. Chci, aby mé děti věděly, že není ostuda říct si o pomoc, když je zapotřebí,“ nechal se tehdy Ben slyšet.

Na konci září se však herec podle jeho známých dostal na hranu, proto požádal svou ženu Jennifer Garner a bratra Caseyho Afflecka, aby mu pomohli najít nějaký 30denní rehabilitační program v severní části Los Angeles. Po jejím završení se herec rozhodl nechat ještě sledovat ambulatorně. ‚‚On ví, že boj s narkomanií a alkoholismem je nekonečná bitva. A chápe, že se jednou ráno nevzbudí a neřekne si, že to skončilo. Léčba je práce. Dobře, že dělá kroky k uzdravení. Přátelé a známí ještě nikdy Afflecka neviděli, aby se tolik snažil o svou nápravu a být lepším,“ zmínil jden z hercových známých.

Sdílejte článek

Přečtěte si také