TopStar

25. dubna 2013 16:30

Blanka Konrádová

Ben Affleck žije pod hranicí chudoby!

Herec a režisér Ben Affleck a jeho žena Jennifer Garner žijí pod hranicí chudoby. Za den utratí jen 1,50 dolaru, a to i přesto, že vlastní společný majetek v hodnotě 100 milionů dolarů.

Proč se tedy uskromňují? Jejich rozhodnutí je prosté. Chtějí tímto gestem podpořit kampaň s názvem„Žijte pod hranicí.“ I když se za tyto peníze nedá pořídit ani šálek kávy, je to pro Bena velká výzva. Tímto skromným způsobem bude žít celá jeho rodina pět dní a hvězda filmu Argo bude o svém téměř týdenním půstu informovat své fanoušky na sociální síti.

A co si za těchto pár drobných může herec koupit? Předchozí účastníci prý Benovi navrhli, aby utratil peníze za rýži a fazole, což je prý celkem dobrá, levná a vydatná strava. Plechovka fazolí stojí prý pouze padesát centů a pytel jasmínové rýže jeden dolar. Tak uvidíme, jak si oscarový herec povede ve šlépějích svého kolegy, Huga Jackmana, který se tohoto projektu zúčastnil v minulých letech.

K Benovi se přidá celá jeho rodina včetně manželky Jennifer Garner, dcer Violet a Seraphiny a syna Samuela. Cílem kampaně je získat peníze na celosvětové projekty podporující boj s chudobou. „Chci udělat něco víc se svým životem než jen točit filmy a vydělávat peníze. Toto je nejlepší způsob, jak udělat dobrou věc a jít příkladem svým dětem," vysvětlil herec důvody svého počínání.

-juf-


Přečtěte si také