TopStar

6. července 2013 13:19

Ivana Nádvorníková

Beyoncé: Královna jsem tu já!

Nejmenší fanoušek slavné zpěvačky Beyoncé (31) je bezesporu její malá dcera Blue Ivy (1,5). Zvlášť poté, co se objevila v animovaném filmu Epic (Královna lesních strážců).

„Ukázala jsem dcerce několik scén z filmu. Je sice ještě malá, takže udržet její pozornost zvládnu jen asi dvacet minut. Když mě ale uslyšela v pohádce, okamžitě vykřikla: 'Počkej chvíli, to jsi ty!'“

Americká zpěvačka, která si přezdívá Queen B, totiž nahrála k tomuto animovanému filmu úvodní píseň s názvem „Rise Up “. Zpěvačka také namluvila postavičku královny Tary.

Pro dcerku je maminka velkým vzorem a neustále se Beyoncé snaží napodobovat. Blue Ivy chce být taky královnou, a tak si nasadila na hlavu královskou korunu. Zpěvačka holčičku vyfotila a se snímkem se hned pochlubila fanouškům na sociální síti. K fotce připsala vzkaz: „Jaká matka, taková dcera.“

I když se snaží Beyoncé být dobrou matkou i zpěvačkou, nemá to vždycky jednoduché. V rozhovoru pro britský list Daily Mirror se rozpovídala o problémech, které přináší právě kombinace kariéry a mateřství. „Bylo to něco, s čím jsem měla problém. Ujistit se, že jsem stále ta silná žena, a zároveň si udělat čas na své dítě a najít v těchto dvou věcech rovnováhu. Mateřství všechno změnilo, “ svěřila se Beyoncé.

Když přivedete na svět dítě, díváte se na věci jinak. Mým největším posláním je chránit Blue Ivy. Veřejný život žiju jen několik hodin denně. Jinak jsem s rodinou, měním plínky. Moje matka mi pořád připomíná: 'Děvče, nejsi královna'."

Písnička k filmu Epic je letos už druhou filmovou skladbou této zpěvačky. Tou první byla coververze písně Back To Black od Amy Winehouse, která se objevila na soundtracku k filmu Velký Gatsby. Bohužel skladba neměla moc pozitivní ohlasy.

Animovaný snímek Epic natočili tvůrci populární Doby ledové. Kromě Beyoncé propůjčili svůj hlas filmovým postavičkám i Steven Tyler z Aerosmith, Pitbull či Colin Farrell.

-juf-

Sdílejte článek
Štítky Beyoncé mateřství animovaný film královna Amy Winehouse Colin Farrell skladba

Přečtěte si také