TopStar

11. května 2013 14:30

Blanka Konrádová

Beyoncé při náročném turné myslí i na rodinu

Toho, že se dá skloubit práce a rodina, je zdárným příkladem i sexy zpěvačka Beyoncé, která v posledních letech jen září štěstím.

Nejenže její turné sklízí jeden úspěch za druhým, ale především jí dělá radost dcera Blue Ivy, která jakoby vypadla z oka svému tatínkovi Jay-Z. Oba dva dělají krásné zpěvačce doprovod na světovém turné. Nedávno je přistihl fotograf na obědě v Paříži.

Zpěvačce pozornost médií nijak nevadila, přestože do víru velkoměsta vyrazila v natur líčení a sportovním oblečení.

Sexy modely si kráska užívá právě na turné Mrs Carter. Ti, kteří si zakoupili lístek na její vystoupení, mohou spatřit zpěvačku v modelech značek Emilio Pucci, Dsquared2 nebo Julien McDonald.

Módní dům Emilio Pucci v čele s návrhářem Peterem Dundasem šil Beyoncé modely přímo na míru. Peter, který pro Beyoncé stvořil pět modelů, říká: ,,Navrhování kostýmů pro Beyoncé nutí návrháře běžet domů a kreslit. Ona ví, co chce, ale respektuje vaši kreativitu."

Největší poprask ale vzbudil zlatý obleček, jehož výroba údajně zabrala 600 hodin práce. Model je vyšívaný drahými kameny a jsou na něm vyrobena umělá prsa a bradavky. Právě kvůli tomuto kontroverznímu kousku jsou reakce na Beyoncin šatník velmi rozporuplné.

O obuv se Beyoncé postaral Stuart Weitzman. Boty, kozačky a lodičky dekoroval krajkou a krystaly od značky Swarovski.

-juf-

Sdílejte článek

Přečtěte si také