TopStar

26. května 2018 08:58

Beyoncé si koupila nový objekt! Pro tentokrát nejde o luxusní vilu, nýbrž o kostel

Americká zpěvačka Beyoncé (36) se rozhodla pořídit si novou nemovitost. Nešlo ovšem o nějaký ten luxusní domeček, ale o stoletý kostel. Za ten utratila hudební diva v přepočtu přes 18 milionů korun. No, teď už by měla mít hvězda opravdu vše.

Kostel se nachází v New Orleans a podle všeho je starý přes 100 let. Nemovitost má rozlohu 7500 metrů čtverečních a leží poblíž místa bydliště zpěvaččiny sestry Solange. Součástí budovy je malovaná nástěnná malba, která označuje křesťanskou střední školu a kamenná deska s nápisem ‚‚První křesťanská církev 1845 – 1907‘‘.

Není úplně typické, aby se kostel prodával. I přesto se tak stalo. 13. března letošního roku byl uveden na trh s cenou více než 18 milionů korun. O týden později se Beyoncé rozhodla ho koupit. Přidala půl milionu korun navrch. Koupila celý objekt i s jeho původním vybavením a všemi plísněmi.

Zda využije zpěvačka prostor pro dobročinné účely či z něj vytvoří luxusní sídlo, to se prozatím neví. Fanoušci se teď ale nemohou dočkat nového alba, o kterém se sice stále mluví, ale stále nevychází. Zdá se ale, že vyjde v nejbližších dnech, jelikož Beyoncé už v několika rozhovorech utrousila poznámky ohledně možného překvapení.

Sdílejte článek
Štítky Beyoncé kostel Jay Z

Přečtěte si také