TopStar

5. července 2018 15:00

Beyoncé si s rodinkou užívá volna ve Španělsku

Zpěvačka Beyoncé (36) a její muž Jay-Z (48) měli poslední měsíce pořádně náročné. V současnosti probíhá jejich turné On the Run II, ovšem udělali si malou přestávku a odskočili si k moři. Zpěvačka zveřejnila na svém Instagramu snímky ze společné dovolené ve Španělsku. Tak tohle působí jako rodinná idylka.

V lehkých letních róbách se rodinka usmívá do objektivu a působí naprosto idylicky. Zdá se tedy, že manželská krize tento hvězdný pár opustila. Jejich dovolená je podle všeho ale celkem aktivní. Na jedné z fotografií si pár dokonce únavou sedl na schody, Beyoncé sundala boty a všude kolem postávaly lahve od piva.

Kde přesně dvojice trávila volné dny není známo. Podle anonymních zdrojů byl pár pozván na svatbu bratra Elona Muska, která se uskutečnila minulý víkend ve Španělsku. Mimo pěveckého dua byla pozvána i herečka Salma Hayek s manželem François-Henri Pinaultem. Vypadá to tedy, že relaxaci si Beyoncé a Jay-Z dopřávali právě tam.

Na fotkách nebyla zvěčněna dvojčata Beyoncé Sir a Rumi, ovšem jen dcerka Blue Ivy. Je ovšem pravda, že rodiče své děti ukazují na veřejnosti velmi zřídka, a tak to není nic překvapivého.

Sdílejte článek

Přečtěte si také