TopStar

18. ledna 2018 10:02

Bez spodního prádla i v padesáti. Halle Berry všem vyrazila dech!

Padesátiletá herečka se toho nebojí! Halle Berry všechny překvapila na slavnostním ceremoniálu, když dorazila v rafinovaných šatech, pod které nebylo možné obléct spodní prádlo.

Hvězda filmů James Bond, X-Men nebo například Kingsman: Zlatý kruh, na sebe strhla veškerou pozornost, když se na slavnostním ceremoniálu 49. ročník udělování cen The NAACP Image Awards předvedla v odvážné róbě, pod kterou nebylo možné obléci spodní přádlo. Tuto cenu získávají ti, kdo prokážou nebo se výrazně zaslouží o úspěch lidí tmavé barvy pleti buď ve filmu, televizi, nebo hudbě či literatuře.

Svou „chvilku slávy“ si snědá herečka užila v modelu vínové a černé barvy, se zdobeným korzetem bez ramínek. Ten dal vyniknout plnému dekoltu krásné hvězdy, ale to zdaleka nebylo vše. Od prsou až k podlaze byly šaty spíchnuté jen s černým krajkovým klínem. Vypadalo to, že jeho jedinou úlohou je zakrýt intimní partie herečky.

Průsvitné, šaty byly i na hýždích, takže se Halle Berry téměř okamžitě postarala o pozornost celého světa. S tak odvážným, ale přesto nádherným modelem není divu, že herečka nepotřebovalaa n dozdobení přehršel šperků a i tak se stala hvězdou večera.

Sdílejte článek

Přečtěte si také